Strona głównaDojrzałe SponsorkiSex i dobre bzykanie | Doświadczona Małgosia 44 lata poszukuje Pana

Sex i dobre bzykanie | Doświadczona Małgosia 44 lata poszukuje Pana

nick: malgosia44 · Ostatnie logowanie: 5 godzin temu

Profil został ocenzurowany! Szczegółowe dane kontaktowe i zdjęcia w pełnej jakości dostępne będą po szybkiej rejestracji. Dbamy o prywatność.

Imię:Małgorzata
Wiek:44
Wzrost:171cm
W celu:stały układ, stały sponsoring, na bezpieczny sex, wspólne gotowanie …
Lokalizacja:Poznań, Cała Polska
Sylwetka:szczupła, idealne kształty

Dostępny kontakt

Szukaj po nicku: malgosia44

O sobie

Czy lubisz kończyć na twarz? Moją jedyną fantazją jest pieścić Cię tak długo, aż dojdziesz. Naprawdę chcę znaleźć faceta, który chciałby to robić, ponieważ mój facet nie chce mieć z tym nic wspólnego. Czy pomożesz mi pomóc spełnić moją fantazję? Uwielbiam różnych mężczyzn i jestem skłonna zapłacić za seks. Na brak pieniędzy nie narzekam i chętnie wydam je na kogoś, kto w pełni mnie zaspokoi.

Nie mam tajemnic – piszę wprost

Możesz napisać do mnie przez formularz na tej stronie w dowolnym momencie, ale nie dzwoń bez uprzedzenia po 22. Jestem dziewczyną o idealnych kształtach do złapania. Nie jestem za chuda ani za gruba, mam idealne wymiary dla facetów, którzy cenią prawdziwe kobiety i seksapil. Chciałabym spotkać się z kimś na randki, być może nawet umówimy się na stały sponsoring. 

Jestem wykształcona, mam stabilną sytuację zawodową, duże umiejętności łóżkowe i poczucie humoru. Jestem zdrowa i  sprawna, nie biorę narkotyków ani nie palę. 

Szukam Pana sex bzykanie – dyskretnie

Szukam porządnego faceta, a być może poza seksem uda nam się nawiązać relację na przyjacielskiej płaszczyźnie. Śmiech, spacery, wspólne gotowanie i jedzenie kolacji to małe przyjemności, które również mnie cieszą. Jestem aktywna fizycznie, ale nie wiąże się to uzależnieniem od biegania czy siłowni. Wolę inne aktywności 🙂 

Moją jedyną fantazją jest pieścić Cię tak długo, aż dojdziesz. Naprawdę chcę znaleźć faceta, który chciałby to robić, ponieważ mój facet nie chce mieć z tym nic wspólnego. 

Czy pomożesz mi pomóc spełnić moją fantazję? 

Uwielbiam różnych mężczyzn i jestem skłonna zapłacić za sex i dobre bzykanie. Na brak pieniędzy nie narzekam i chętnie wydam je na kogoś, kto w pełni mnie zaspokoi.

0
Aktualna ilość zweryfikowanych użytkowników!

Portal zawiera ogłoszenia dodawane przez prawdziwe osoby zamieszkałe na terenie Polski. Udostępnianie na zewnątrz jakichkolwiek zdjęć i nagrań znajdujących się na portalu jest zabronione!

certyfikaty

1 thought on “Sex i dobre bzykanie | Doświadczona Małgosia 44 lata poszukuje Pana

  1. Gosiu, bardzo dziękuję za kopertę z resztą cała rzyjemność po mojej stornie.

    Nawet nie chodzi o nic w zamian, mogę Cię brać dzień i noc. Jeśli czułaś się przy mnie spełniona napisz do mnie koniecznie. Przyjadę jeszcze raz ze sztywną pałką .

    Pamiętaj o mnie – Marek z Gorzowa :*

    Dziękuję za wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.