Strona głównaDarmowe Ruchanie i BzykanieDyskretny sex | Kasia pozna Pana do 50 lat

Dyskretny sex | Kasia pozna Pana do 50 lat

nick: kaska31 · Ostatnie logowanie: 2 godziny temu

Profil został ocenzurowany! Szczegółowe dane kontaktowe i zdjęcia w pełnej jakości dostępne będą po szybkiej rejestracji. Dbamy o prywatność.

Imię:Katarzyna
Wiek:41
Wzrost:169 cm
W celu:dyskretny seks, sex sponsoring, układ na sex, spotkania towarzyskie
Lokalizacja:Cała Polska
Sylwetka:wysportowana

Dostępny kontakt

  • ******@o2.pl
  • 887 *** ***

Szukaj po nicku: kaska31

O sobie

Jestem mężatką świeżo po czterdziestce, na co dzień pracuję w wojsku. Jestem drobna i z racji mojego zawodu trzymam bardzo dobrą formę. Jako oficer w wojsku bez wątpienia muszę być twarda i jestem zmuszona dominować nad swoimi podwładnymi.

Spotykanie się na dyskretny seks z młodszymi mężczyznami z pewnością daje mi bezpieczne miejsce do eksploracji i wyrażania swojej uległej strony. Nie chcę ryzykować mojej pracy, dlatego też – jeśli się spotkamy – proszę o całkowitą dyskrecję.

Seks spotkania są dla mnie niesamowitym oczyszczeniem i dają mi szansę na ucieczkę z mojego świata na kilka godzin. Świata, w którym w przeciwieństwie do łóżka zdecydowanie nie jestem uległa.

Szukam na dyskretne sex spotkania w Twojej okolicy

Dyskretnie poznam Pana poza małżeństwem, ponieważ mój partner nie zaspokaja mnie odpowiednio. Pomiędzy spotkaniami stawiam sobie cele osobiste i na bieżąco je realizuję. Opowiadam o nich podczas seksu z partnerem – niespełnienie celów oznacza klapsa, osiągnięcie ich – pocałunki. Są też inne kary, o których chętnie opowiem Ci gdy się spotkamy. Jeśli odpowiada Ci dobre ruchanie żony, nie zwlekaj napisz do mnie.

Dyskretny sponsoring – finanse

Jako oficer wojska zarabiam bardzo dobrze, dlatego też będę w stanie zasponsorować Ci wiele drogich przyjemności. Lubię dyskretnie wyjeżdżać ze swoimi kochankami na wakacje za granicę wtedy, gdy mój mąż tego nie widzi. Jeśli chodzi o wygląd, to jak już wspomniałam, ćwiczę codziennie, przez co jestem bardzo gibka i wysportowana.

Dodatkowa ciekawostka – jestem biseksualna i nie mam nic przeciwko okazjonalnym trójkątom 2K+M, nie mogłabym jednak bawić się w ten sposób każdego dnia. Niewątpliwie mam dosyć bujną fantazję i jestem skłonna spełniać również wiele Twoich fantazji. Ważne jest, byśmy o tym rozmawiali! Uwierz mi jeśli chodzi o dyskretny sex, nie ma się czego wstydzić – robiłam w życiu różne rzeczy i nie mam prawie żadnych hamulców.

By się o tym przekonać, skontaktuj się ze mną przez tą stronę. Obiecuję, że szybko odpiszę!

0
Aktualna ilość zweryfikowanych użytkowników!

Portal zawiera ogłoszenia dodawane przez prawdziwe osoby zamieszkałe na terenie Polski. Udostępnianie na zewnątrz jakichkolwiek zdjęć i nagrań znajdujących się na portalu jest zabronione!

certyfikaty
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *