Strona głównaSex Anonse ErotyczneDobre ruchanie żony | Spragniona i zapracowana Jola zapłaci za dobry sex

Dobre ruchanie żony | Spragniona i zapracowana Jola zapłaci za dobry sex

nick: jolaforyou · Ostatnie logowanie: Online

Profil został ocenzurowany! Szczegółowe dane kontaktowe i zdjęcia w pełnej jakości dostępne będą po szybkiej rejestracji. Dbamy o prywatność.

Imię:Jola
Wiek:44
Wzrost:180cm
W celu:stały układ, zapłacę za sex, zasponsoruję młodszego …
Lokalizacja:Katowice, woj. opolskie, cała Polska
Sylwetka:szczupła

Dostępny kontakt

Szukaj po nicku: jolaforyou vip VIP – bardzo hojna sponsorka

O sobie

Hej, jestem Jola i aktualnie znajduję się w Katowicach. Jestem przedstawicielką handlową w znanej firmie, dlatego dużo jeżdżę po Polsce w celach zawodowych. Obecnie jestem w związku małżeńskim, ale w związku z moją pracą nie ukrywam, że trochę brakuje mi regularnego seksu. Mój mąż ma podobną pracę i czuję, że też skacze na boki. Z tego powodu umieściłam ogłoszenie na tej stronie. Jestem otwarta na luźne kontakty erotyczne w całej Polsce – jeżdżę dosyć sporo, dlatego wystarczy że do mnie napiszesz, a ja Ci powiem czy w najbliższym czasie będę gdzieś najbliżej Ciebie. Wiek nie gra roli, chociaż nie ukrywam, że nastawiam się przede wszystkim na młodszych mężczyzn – taki mój mały fetysz, sama nie wiem z czego wynika 😉

Dobry sex z żoną – moje kwestie łóżkowe

W kwestiach łóżkowych jestem bardzo bezpruderyjna. Lubię robić loda i jestem otwarta na różne fantazje, takie jak seks analny. Sama także mam bujną wyobraźnię i chciałabym spełniać swoje pragnienia z kimś, kto jest otwarty na seksualne eksperymenty. Jeszcze nigdy nie próbowałam BDSM i sama nie wiem, czy mam odwagę spróbować. Jeśli jednak znajdzie się ktoś, kto mnie namówi…

Ostatnia sprawa – bardzo zależy mi na dyskrecji. Jestem twarzą dosyć dużej zagranicznej firmy i nie mogę sobie pozwolić na to, by mój wizerunek pojawił się gdziekolwiek.

Finanse 

Pokryję finansowo wszystkie koszty randki, zatem nie musisz się tym martwić. Twoim jedynym zadaniem jest zapewnienie mi przyjemności – jeśli dzięki Tobie miło spędzę wieczór, będzie to wystarczająca zapłata.

Możliwy do uzgodnienia stały układ sponsorowany. Jestem gotowa opłacać partnera w zamian za dobry sex 🙂

Zobacz więcej ogłoszeń z kategorii Pani szuka i zasponsoruje Pana.

0
Aktualna ilość zweryfikowanych użytkowników!

Portal zawiera ogłoszenia dodawane przez prawdziwe osoby zamieszkałe na terenie Polski. Udostępnianie na zewnątrz jakichkolwiek zdjęć i nagrań znajdujących się na portalu jest zabronione!

certyfikaty
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.