Strona głównaSex Anonse ErotyczneNagie polskie laski chętne na sex | Cycata Magdalena zasponsoruje

Nagie polskie laski chętne na sex | Cycata Magdalena zasponsoruje

nick: madzi28 · Ostatnie logowanie: 3 godziny temu

Profil został ocenzurowany! Szczegółowe dane kontaktowe i zdjęcia w pełnej jakości dostępne będą po szybkiej rejestracji. Dbamy o prywatność.

Imię:Magdalena
Wiek:28
Wzrost:169cm
W celu:stały układ, flirt, szybki numerek, na bezpieczny sex …
Lokalizacja:Gdańsk, Cała Polska
Sylwetka:szczupła

Dostępny kontakt

Szukaj po nicku: madzi28

O sobie

Jestem studentką medycyny z Ukrainy, mieszkam w Gdańsku. Uwielbiam sex. Chcę rozpocząć nowe życie w Polsce, poznać ten kraj i jego zwyczaje. Jestem ambitna i uwielbiam ludzi, którzy również chcą wiele osiągnąć. Ważna jest dla mnie tradycja i wartości. Uważam, że mam dobre serce, ponieważ nie lubię mówić za dużo, ale robię to, co moim zdaniem jest dobre i właściwe. Jestem raczej samotniczką, posiadam jednak znajomych i przyjaciół.

Jestem szczupła, wzrost 1,69 m. Jestem optymistką z pozytywnym nastawieniem do życia. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca, nowe miasta, nowe środowisko. Kocham przyrodę i staram się dbać o środowisko najlepiej jak potrafię.

Jestem typem kobiety, którą warto trzymać przy sobie jak najbliżej. Czuję się dobrze ze sobą, jestem zadowoloną z życia, pozytywną osobą. Jestem atrakcyjna, energiczna, w dobrej formie.
Średniego wzrostu, wysportowana, zawsze dobrze wyglądam. Wolę nowoczesny styl ubierania się. Jeśli czujesz, że chcesz się z kimś spotkać, aby dobrze się bawić w łóżku, zdobyć przyjaźń, towarzystwo i romans, napisz do mnie.

Jestem laską chętną na sex… 

Jestem znakomitą studentką, która kocha sex. Szukam dobrego towarzysza zarówno w łóżku, jak i w życiu – inteligentnego, życzliwego, pewnego siebie i aktywnego fizycznie mężczyzny. Jestem bardzo kochającą i troskliwą osobą i lubię uszczęśliwiać moich bliskich. Moim stałym partnerem będzie ktoś, kogo mogę szanować i kochać, a także sprawi, że poczuję się kochana. Jak już wspomniałam, chcę poznać Polskę najlepiej jak to możliwe – może to właśnie Ty mi w tym pomożesz?

Możliwe są spotkania jednorazowe bez zobowiązań.

Czekam….

0
Aktualna ilość zweryfikowanych użytkowników!

Portal zawiera ogłoszenia dodawane przez prawdziwe osoby zamieszkałe na terenie Polski. Udostępnianie na zewnątrz jakichkolwiek zdjęć i nagrań znajdujących się na portalu jest zabronione!

certyfikaty

2 thoughts on “Nagie polskie laski chętne na sex | Cycata Magdalena zasponsoruje

  1. coś cudownego, w łóżku istna kocica. Ta kobieta wie co dobre naprawde polecam i mam nadzieję, że spełniłem Twoje wymagania. Gdy będę w trójmieście chętne spotkam się tobą na spontaniczny seks.

    Bardzo dziękuję za kolację , twój studenciak :*

  2. Polecam sponsorkę. Spotkałem się z nią 3 razy. Bardzo miła atmosfera, mega lubi dawać przyjemność i bardzo hojna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.