Strona głównaDojrzałe SponsorkiOstry sex za darmo u znakomitej Malwiny – Cała Polska

Ostry sex za darmo u znakomitej Malwiny – Cała Polska

nick: malwinka22 · Ostatnie logowanie: 1 godzina temu

Profil został ocenzurowany! Szczegółowe dane kontaktowe i zdjęcia w pełnej jakości dostępne będą po szybkiej rejestracji. Dbamy o prywatność.

Imię:Malwina
Wiek:37
Wzrost:173cm
W celu:zasponsoruję Pana, sex bez zobowiązań, dobra zabawa …
Lokalizacja:Kraków, Katowice, Cała Polska
Sylwetka:szczupła

Dostępny kontakt

Szukaj po nicku: malwinka22

O sobie

Mam 37 lat – dla niektórych to za dużo, dla innych za mało, a dla jeszcze innych w sam raz. 

Pomimo swojego wieku nie znalazłam jeszcze odpowiedniego faceta. Nie ukrywam, że od zawsze pociągali mnie młodsi mężczyźni, taki mój mały fetysz. Szukam faceta, który będzie w stanie zapewnić mi odpowiedni, a najlepiej ostry sex za darmo, a jeśli do tego będzie miał coś ciekawego do powiedzenia – tym lepiej! Nie wykluczam znajomości wykraczającej poza seks – w moim wieku zaczyna się już myśleć o stałym partnerze. Jeśli interesuje Cię znajomość(również jednorazowa)  z seksowną, dojrzałą kobietą, napisz do mnie! Wyglądam nadal bardzo dobrze – jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

W relacji daję dużo od siebie, mam spokojną, pomocną naturę i doceniam szczerą, pełną szacunku komunikację w dojrzałym związku. Jestem osobą atrakcyjną fizycznie i werbalnie – nadal dbam o siebie. Przyjaciele i rodzina są dla mnie najważniejsi dlatego gwarantuję dyskrecję. Wszelkie koszty spotkania hotel, dobre winko itp pokrywam ja.

Zapraszam do kontaktu.

Masz ochotę na więcej? Poznaj dyskretne sex sponsroki, czyli Panie które pragną zapłacić za dobry sex.

0
Aktualna ilość zweryfikowanych użytkowników!

Portal zawiera ogłoszenia dodawane przez prawdziwe osoby zamieszkałe na terenie Polski. Udostępnianie na zewnątrz jakichkolwiek zdjęć i nagrań znajdujących się na portalu jest zabronione!

certyfikaty

1 thought on “Ostry sex za darmo u znakomitej Malwiny – Cała Polska

  1. dobry sex nie jest zły. Bardzo miła Pani , uwielbia 69

    jeżeli Ci się podobało i jakbyś potrzebowała Pana do zaspokojania to dzwon kotku do mnie , mam nadzieje ze zapisalas moj numer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.