Strona głównaSex Anonse ErotyczneOstry sex bez gumki Warszawa | Vip Anna pozna Pana do 50 lat

Ostry sex bez gumki Warszawa | Vip Anna pozna Pana do 50 lat

nick: ankahot48 · Ostatnie logowanie: Online

Profil został ocenzurowany! Szczegółowe dane kontaktowe i zdjęcia w pełnej jakości dostępne będą po szybkiej rejestracji. Dbamy o prywatność.

Imię:Anna
Wiek:48
Wzrost:165cm
W celu:stały układ, zapłacę za sex, zasponsoruję starszego …
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, cała Polska
Sylwetka:przykuwająca uwagę

Dostępny kontakt

  • ***@gmail.com
  • 636 *** ***

Szukaj po nicku: ankahot48

vip

VIP – bardzo hojna sponsorka

O sobie

Nazywam się Ania i pochodzę z Warszawy. Dlaczego zarejestrowałam się na tym portalu? Przede wszystkim cierpię na brak faceta, a konkretniej uprawiania seksu. By zaspokoić swoje potrzeby postanowiłam zostać sponsorką vip. Interesują mnie faceci przede wszystkim w moim wieku lub młodsi, ale jeśli jesteś starszy, również możemy się dogadać.

Sex bez gumki w Warszawie – kwestia finansowa

Czego od Ciebie oczekuję? Z pewnością higieny i zdrowia. Najlepiej atrakcyjnego wyglądu, dużego sprzętu i dobrych umiejętności łóżkowych. W zamian dam Ci to samo plus będę w stanie Ci zapłacić 400-800zł. Jestem atrakcyjną brunetką z dużymi piersiami i kształtnym tyłkiem. Uwielbiam ostry seks bez gumki – spotkanie w Warszawie lub mogę dojechać. Musisz być zdrowy i dbać o higienę.

Niewątpliwie dodatkowe punkty otrzymasz będąc brunetem i uprawiając jakiś sport – jedno i drugie bardzo mnie kręci. Nie jest to jednak obowiązek – każdego oceniam indywidualnie. Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie jeszcze dziś!

Zobacz więcej ogłoszeń z kategorii Pani szuka i zasponsoruje Pana.

0
Aktualna ilość zweryfikowanych użytkowników!

Portal zawiera ogłoszenia dodawane przez prawdziwe osoby zamieszkałe na terenie Polski. Udostępnianie na zewnątrz jakichkolwiek zdjęć i nagrań znajdujących się na portalu jest zabronione!

certyfikaty
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *