Strona głównaMamuśki Sponsorki MILF XXXStały układ dla młodego $$$ – Barbara 47 lat

Stały układ dla młodego $$$ – Barbara 47 lat

nick: barbi1977 · Ostatnie logowanie: 6 godzin temu

Profil został ocenzurowany! Szczegółowe dane kontaktowe i zdjęcia w pełnej jakości dostępne będą po szybkiej rejestracji. Dbamy o prywatność.

Imię: Barbara
Wiek: 47
Wzrost: 166cm
W celu: stały układ, flirt, sex randki, zasponsoruję Pana …
Lokalizacja: Poznań, woj. wielkopolskie i zachodniopomorskie, Cała Polska
Sylwetka: szczupła

Dostępny kontakt

Szukaj po nicku: barbi1977

O sobie

Jestem cudowną i opiekuńczą osobą, która chciałaby odnaleźć kogoś, kto mógłby być dobrym sex partnerem. Poświęcam dużo wysiłku na budowanie relacji z bliskimi mi osobami. Jestem singlem. Chcę znaleźć kogoś, kto zje ze mną obiad, przytuli się i wybzyka. Byłby to tzw stały układ dla młodego bez zobowiązań. Wybierzmy się na przejażdżkę o zachodzie słońca tylko dlatego, że chcemy wieczorem zaspokoić swoje najskrytsze potrzeby. A później oczywiście to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami lub w ciemności, jest zawsze plusem. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś wyjątkowego do sexu i może to będę ja. 

Jestem kobietą o hojnym szczerym sercu, jestem stabilna, otwarta, namiętna, z poczuciem humoru i optymistycznym podejściem do życia. Jeśli cenisz sobie podobne wartości i lubisz sex randki z dojrzałymi partnerkami, zostaw do siebie jakiś kontakt!

Pragnę mężczyzny, który traktuje ludzi uprzejmie, człowieka, który ma choć trochę poczucie humoru i potrafi czerpać radość z rozmowy i seksu. Jeśli masz daleko do Poznania, mogę dojeżdżać.

0
Aktualna ilość zweryfikowanych użytkowników!

Portal zawiera ogłoszenia dodawane przez prawdziwe osoby zamieszkałe na terenie Polski. Udostępnianie na zewnątrz jakichkolwiek zdjęć i nagrań znajdujących się na portalu jest zabronione!

certyfikaty
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.